rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist

Služby

Možnosti prezentace a ostatní služby v rámci projektu rejstrikfirem.cz naleznete pod tlačítkem "reklama" v šedé horní liště titulní strany.

Nad rámec projektu rejstrikfirem.cz poskytujeme tyto další služby:

internet:

registrace doménových jmen

Registrace a parkování doménového jména zcela zdarma, navíc zdarma provoz emailové pošty pod Vaší doménou 2. řádu. V oblasti registrace domén a hostingu spolupracujeme se společností Zoner, registraci domén naleznete zde.

hosting www prezentací

Naše partnerská společnost Zoner (www.zoner.cz) poskytuje široké spektrum hostingových služeb Vašich stránek a mnoho dalších služeb. V případě potřeby pro Vás můžeme postavit Váš počítač na klíč do 24 hodin včetně jeho konfigurace a dodávky, rovněž tak zajišťujeme servis a opravy PC techniky (platí zatím jen pro hl. město Praha), s poptávkou nás můžete kontaktovat zde.

tvorba www prezentací

Internet je marketingový informační, komunikační, obchodní i distribuční kaná, je to medium, které jako jediné dokáže pružně, takřka okamžitě reagovat na potřeby klienta. Naše řešení poskytují klientům možnost uskutečnění cílů v těchto uvedených oblastech marketingové politiky. K našim zákazníkům přistupujeme individuelně, s posouzením jejich činnosti, rozborem toho, čeho chtějí internetovou prezentací docílit, tedy, k tvorbě prezentace nepřistupujeme jen z pohledu image či vizitky klienta, ale se záměrem, aby internetová prezentace byla pro klienta skutečným přínosem, aby se mu "vyplatila".

Vaše internetová stránka není jen Vaší prezentací, musí být i komunikačním mediem mezi Vámi a Vaším klientem. Je překvapivé, jak velké množství firem ještě dnes provozuje svoje stránky na trv. free projektech bez vlastního doménového jména, často s absencí emailové korespondence. Pravé emailová korespondence umožňuje rychlý přenos informací, ale i dokladů, grafických návrhů či fotografií bez ohledu na čas a je doručena během několika vteřin adresátovi kdekoli na světě. Proto našim klientům zajišťujeme stabilní emailovou korespondenci, s dostatečnou kapacitou schránky a přílohy.

Při dnešní ceně času, dopravních špičkách lidé často volí návštěvu Vaší společnosti z pohodlí domova nebo kanceláře prostřednictvím internetu. Je tedy třeba, aby Vaše prezentace poskytovala dostatek přehledných informací o Vaší společnosti, sortimentu a cenách. Zveřejnění adresy a telefonu nestačí, je třeba si uvědomit, že "oko kupuje". Například dobře zpracované stránky autoprodejce, umožňující kompletní prohlídku nabízeného zboží prostřednictvím fotografií včetně popisu a cen tvoří až 30% uskutečněných obchodů a totéž může platit i pro Vás, bez ohledu na sortiment, pokud bude Vaše prezentace zpracována tak, aby Vašeho klienta skutečně zaujala. Internetová prezentace tvoří Váš image stejně tak, jako Vaše kancelář, prodejna, oblečení. Je prvním a rozhodujícím kriteriem proto, zda k Vám klient vstoupí, nebo zda půjde dál.

Našimi klasickými produkty jsou:

  • www prezentace s kreativním designem
  • objednávkové a prodejní systémy (B2B, B2C), informační/databázové systémy (CRM, DMS, RPM) ...
  • logistické systémy
  • prezentační CD, katalogy, loga společnosti
  • aplikační software

Klientovi nabízíme kompletní služby spojené s využitím internetu, tj.:

  • zajištění marketingového průzkumu pro zjištění adekvátnosti záměru
  • analýza a návrh řešení projektu, design aplikace či prezentace
  • správa a provoz serverů (webhosting), správa domén
  • aktualizace aplikací, propagace a reklama na internetu
  • audit návštěvnosti serveru, poradenské služby, ...

Vytvoříme Vaší prezentaci tak, aby Vás skutečně prezentovala. Zde jsou naše REFERENCE.

free email

Vedle kompletního zajištění firemní korespondence zajišťujeme v případě potřeby, kdy nechcete používat pro soukromé účely firemní adresu tzv. free email s dostatečnou kapacitou schránky a přílohy emailu, kterou je navíc možno po dohodě rozšířit. Free emailovou službu poskytuje partnerská společnost Email.cz.

reklama:

proužková reklama

Jednoduchá textová reklama v těle emailové korespondence naší emailové pošty telegram.cz a ostatních projektů je přirozenou cestou Vašeho zviditelnění. Pod nebo nad tělem zprávy je umístěno jednoduché oslovení adresáta s Vaší nabídkou nebo poptávkou, je možno doplnit o klikatelnou www adresu nebo fotografii. Přenos Vaší reklamy prostřednictvím více jak 30.000 emailových zpráv denně prostřednictvím našeho systému adresátům po celé republice i mimo ni.

inzerce

Jsme provozovateli databáze podnikatelských subjektů, kterou naleznete na adrese www.rejstrikfirem.cz nebo na zkrácené adrese www.erejstrik.cz. Od října 2004 je spuštěn www katalog členských zení EU na adrese www.eucatalog.cz. V současné době můžete využít on-line služeb na našich inzertních serverech www.domy.cz a www.seznameni.cz. Během roku 2005 budou zprovozněna nová internetová media, o jejichž uvedení do provozu vás budeme informovat.

provozujeme:

Aktualní informace o dalších projektech, které v současné době provozujeme nebo plánujeme jejich spuštění naleznete zde.

Stránka vygenerována
za 0.00012 s