rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Stavebnictví a reality (20) => Stavebniny, stavební prvky a hmoty (velkoobchod) (3) => Příslušenství a vybavení staveb (velkoobchod) (1) => Sanitární a koupelnové zařízení (velkoobchod) (15) => Koupelny a sanitární vybavení (-)
Velkoobchodní prodejci koupelnového a sanitárního vybaveníPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 52.

Notice: Undefined index: txtQuery in /var/www/www/search.php on line 715

AluWorld Jan Hloušek

Zabýváme se výrobou a prodejem bezúdržbových systémů bran, plotů, zábradlí, mříží, či například kovaného nábytku nebo schodiště. Bezúdržbové hliníkové systémy a konstrukce.Dále se zabýváme prodejem moderního vybavení koupelen a profesionálních RC modelů.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.aluworld.cze-mail: aluworld@aluworld.cztel.: +420 777076165
 

GOZ METAL s.r.o.

Vyrábíme chromované koupelnové doplňky (zrcadla, poličky, madla, mýdlenky , držáky, věšáčky), nerezové gastro zařízení (nerezové stoly, dřezy, regály, pracovní desky, odsavače par, chladící stoly a vitríny) a bezpečnostní madla pro invalidy.
web: http://www.gozmetal.cze-mail: studena@gozmetal.cztel.: +420 545233402
 

GRES společnost s ručením omezeným

Rozšířená vzorková prodejna - 70 nejnovějších koupelen na ploše 640 m2. Zastoupení českých i zahraničních výrobců, velké slevy při odebrání kompletní koupelny, profesionální poradenský servis, skladové zázemí - zboží ihned k odběru.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.gres.cze-mail: info@gres.cztel.: +420 494533731
 

GVK PROFI s.r.o.

Velkoobchod - výhradní dovozce hydomasážních van.
web: http://www.gvk-profi.cze-mail: fr.dobrota@volny.cztel.: +420 777170459
 

Horák - CZ,s.r.o.

Diskontní internetový shop pro vytápění a koupelny. Dodáváme radiátory, kotle na plyn a tuhá paliva, elektrokotle, bojlery, vany, sprchové kouty, sanitární keramiku, a další...
web: http://www.akoupelnyatopeni.cze-mail: akoupelnyatopeni@seznam.cztel.: +420 412331327
 

Ing. Jaroslava Přibylová - A A A Active

Stěhování bytů,firem,archivů.Balení,běžné montáže a demontáže,klavíry,trezory,umělecké a histor.předměty,skartace,likvidace,i bez dopravy-nonstop. Malo-,velkoobchod-sprchové kouty, dveře vchodové,vnitřní,shrnovací. Bambus.podlaha! Zprostředkování
web: http://www.aaaactive.cze-mail: aaaactive@seznam.cztel.: +420 271911329
 

Nikel Neos, s.r.o.

Firma nabízí vodoinstalace,plynoinstalace,topení,odpadní potrubí,čerpadla,kuchyňské dřezy,vodovodní baterie kohoutkové a pákové,vany,sprchové kouty,sanitární keramiku,kotle,radiátory,bojlery
web: http://www.nikelneose-mail: obchod@nikelneos.cztel.: +420 596115493
 

Petr Pospíšil

Rekonstrukce koupelen na klíč Maloobchodní,velkoobchodní prodej
web: http://koupelny-krnov.cze-mail: pospisil@koupelny-krnov.cztel.: +420 554614078
 

RAVAK a.s.

Výrobce sprchových koutů, akrylátových van, sprchových vaniček, hydromasážních systémů, koupelnových radiátorů a doplňků.
web: http://www.ravak.cze-mail: info@ravak.cztel.: +420 318427111
 

Roman Lang

Zboží s certifikátem kvality ISO 9001 - sprchové a vanové zástěny a boxy, sítě proti hmyzu, shrnovací a skládací plastové dveře, dovoz, výroba, maloobchod, velkoobchod, prodej a instalace i atypické rozměry. AKVABEL - snadná instalace, tříletá záruka
web: http://www.lang.cze-mail: lang@lang.cztel.: +420 541262255
 

RONAL CR s.r.o.

Výroba - sprchové kouty, vanové zástěny, sprchové vaničky, sprchové zástěny. Sanitární technika; vybavení koupelen. Automobilové příslušenství - hliníková kola - výroba.
web: http://www.ronal.cze-mail: prodej.st@ronal.cztel.: +420 493587420
 

UNIINSTAL BHM s. r. o.

Specializovaný velkoobchod v oboru voda, plyn, topení. Nabídka koupelen, jejich vybavení a sanitárního zboží, koupelnové studio, 3D návrhy.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.uniinstal.cze-mail: uniinstal@uniinstal.cztel.: +420 571412255
 

UNIMA ZNOJMO, s.r.o.

velkoobchodní a maloobchodní prodej-zařízení koupelen,dřezy,rozvody vody,odadu,toení-materiál,montáž,obchodní zastoupení firem:Jika,Vagnerplast,Riho,Roltechnik,Novaservis,rozvozy po JM kraji,nuvrhy koupelen počítačem,dodavatelsky zednické práce a řemesla
web: http://www.unima.progresnet.cze-mail: info@unima.progresnet.cztel.: +420 515220845
 

VODOPLAST s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod - vodoinstalační materiál: plastové trubky, tvarovky, pozink, měď, mosaz, izolace, vodovodní baterie, sanitární keramika, odpadní materiál, inženýrské sítě, nářadí, polyfuzní svářečky.
web: http://www.vodoplast.cze-mail: info@vodoplast.cztel.: +420 545426418
 

A & V trading

Maloobchod i velkoobchod vybavením pro koupelny - obklady a dlažby (RAKO, CHKZ, HOB) vany, sprchové kouty, baterie, sanitární keramika a vše pro koupelny a obkladače - lepidla, spárovací hmoty. Kompletní realizace koupelen. Pokládka dlažby.
web: http://www.av-trading.cze-mail: a.vratny@seznam.cztel.: +420
 

A A A Active

Kompletní stěhování bytů, stěhování firem včetně běžné montáže a demontáže - nonstop. Velkoobchodní prodej sanitární techniky - sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek. Široký sortiment dveří - vchodové i vnitřní dveře, shrnovací dveře.
web: http://www.aaaactive.cze-mail: aaaactive@seznam.cztel.: +420
 

A-koupelny Tomáš Novák

Návrhy a prodej netradičních koupelen. Nejširší nabídka vybavení pro koupelny v ČR - online objednávky za zvýhodněnou cenu. Odborné poradenství a dodávka zboží včetně autorizované montáže. Zastoupení zn. Keramag, Huppe, Grohe, Delta - Kolo, Teuco aj.
web: http://www.a-koupelny.cze-mail: info@a-koupelny.cztel.: +420
 

ALISEO Prag s.r.o.

Realizace a dodávky pro nadstandardní a hotelové koupelny včetně architektonického návrhu.
web: http://www.aliseo.cze-mail: info@aliseo.cztel.: +420
 

AZP Brno s.r.o.

Výroba a prodej: bezdotykové baterie, senzor, nerezová umyvadla,myčka a žlaby, hygienické smyčky pro potravinářské provozy, mincovní a žetonové automaty, zakázková nerezová výroba.
web: http://www.azp.cze-mail: azp@azp.cztel.: +420
 

Cesaro spol. s r.o.

Dřezy, výlevky. Koupelnové doplňky. Koupelnový nábytek. Osušovače rukou. Program pro handicapované. Směšovací baterie. Splachovací nádrže. Sprchové kouty. Vany a sprchové vaničky. Zdravotnická keramika, sedátka a sifony. Instalaterský materiál.
web: http://www.cesaro.cze-mail: rehurek@cesaro.cztel.: +420
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.52718 s