rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Průmysl, výroba, zemědělství (23) => Strojírenství (38) => Elektrotechnická a elektronická zařízení (výroba) (9) => Elektronika (výroba) (5) => Počítače a příslušenství (výroba) (18)
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 90.

Notice: Undefined index: txtQuery in /var/www/www/search.php on line 715

ABATON PRAHA s.r.o.

Pokladní systémy, gastronomický a hotelový software, komplexní dodávky včetně hardware.
web: http://www.abaton.cze-mail: abaton@abaton.cztel.: +420 222710809
 

ADAX, spol. s r.o.

Mereni, rizeni a vizualizace procesu. Rekonstrukce RS. Dodavky pro prumysl kabelu. Dodavky pro automobilovy prumysl. Dodávky pro prumysl plastu, extruze, doprava a suseni granulatu. Dodávky pro hutnictvi a strojirenstvi. Dodavky na klic.
web: http://www.adax.cz/e-mail: adax@adax.cztel.: +420 312818511
 

AMiT, spol. s r. o.

Průmyslové řídící systémy a elektronika pro průmyslovou automatizaci
web: http://www.amit.cze-mail: amit@amit.cztel.: +420 222781516
 

Ancer CR s.r.o.

Záložní zdroje-UPS,AROS,MGE,POWER WARE,APC,modulární UPS PowerKinetics,baterie do UPS, elektrocentrály Honda,Europower,WAY, Pramac,motorgenerátory,topidla-ohřívače prostor,odvlhčovače zdiva, ochlazovače,klimatizace,frekvenční měniče,softstartéry apod.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.ancer.cze-mail: cepela@ancer.cztel.: +420 234697561
 

ANCER UPS, s.r.o.

Záložní zdroje-UPS,Aros,MGE,Power Ware,APC,modulární UPS - Powerkinetics,elektrocentrály Honda, Europower,Way,Pramac Lifter,dieselagregáty,topidla Master,odvlhčovače Master,ochlazovače,mobilní klimatizace,frekvenční měniče,softstartéry aj.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.ancer.cz/e-mail: ancer@ancer.cztel.: +420 234697561
 

Anixter Czech a.s.

Dodavatel systémových technologií a komponent. Autoriz. distributor: DVTEL, VIVOTEK, GRIFFID, IQINVISION, IPIX, WIZLAN, BATM, NEXANS, PANDUIT, CONTEG, LASERBIT Služby: poradenství, proj.činnost, sváření a měření opt.vláken, zápůjčky měřících přístrojů
web: http://www.elfort.cze-mail: info@anixter.comtel.: +420 222241945
 

ARIANE, a.s.

ARIANE, a.s.

Dodáváme veškeré produkty firmy Brother a tiskárny k popisu samolepicích štítků, folií, etiket či instalačních bužírek Kroy a Canon. Importujeme produkty identifikačního systému PARTEX. Disponujeme rozsáhlým skladem spotřebního materiálu.
web: http://www.arianepro.cze-mail: ariane@arianepro.cztel.: +420 235018346
 

ATD, spol.s r.o.

LonWorks routers,distribuované systémy pro řízení a monitorování technolog. procesů přes webové rozhraní, zejména v teplárenství, software, návrh a výroba vlastních systémů na zakázku.
web: http://www.atd.cz/e-mail: atd@atd.cztel.: +420 296374904
 

Atria Control, s.r.o.

Dodavky a montaz prumyslove automatizace, Měření a regulace, Řízení tehnologických procesů, Domovni automatizace, (Smart House), tepelná čerpadla. Ridici sytem Allen-Bradley, Rockwell, Siemens, SAIA, Mitsubishi.
web: http://www.atria-control.cze-mail: info@atria-control.cztel.: +420 244471894
 

AVENET Group s.r.o.

Autorizovaný distributor IP (webových) kamer PANASONIC,značkové aktivní a pasivní komponenty pro datové sítě, metalické a optické kabelážní systémy firem AMP a PIRELLI, aktivní prvky firem IMC Networks a NETGEAR
web: http://www.avenetgroup.cze-mail: avenetgroup@avenetgroup.cztel.: +420 224238491
 

AZCD Marek Košulič

Lisování, potisk CD a DVD. Formáty CD-R, CD-ROM, CD-AUDIO, DVD-R, DVD-ROM, DVD-VIDEO, DVD-AUDIO. Pre-mastering a mastering CD a DVD. Balení do jewel a DVD box, fólie, kartonová pošetka, digipack. Prezentace a multimedia. Expresní výroba do tří dnů.
web: http://www.azcd.cze-mail: info@azcd.cztel.: +420 545245237
 

Bartech, s.r.o.

Carovy kod, systemy s carovym kodem, sber dat ve vyrobe, termotransferove tiskarny, snimace caroveho kodu, prenosne terminaly, prumyslove aplikace, zakazkovy software, etikety, barvici pasky.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.bartech.cze-mail: spolecnost@bartech.cztel.: +420 518302957
 

BEKO Engineering s.r.o.

Systémová integrace, zavádění PLM systémů CATIA, SmarTeam a Enovia, komplexní návrhy a dodávky serverů, inženýrské služby, realizace technických projektů, konstrukční a technická řešení ve strojírenství, technické poradenství v oblasti vývoje, konstrukce
web: http://www.catia.cze-mail: beko@catia.cztel.: +420 266782993
 

BKE a.s.

Vývoj, výroba, prodej a servis napájecích zdrojů v provedení síťový adapter, desk-top, zdroje na DIN lištu AC/DC a DC/DC, vestavné zdroje, nabíječe akumulátorů. Vývoj zdrojů dle zákaznické specifikace, příp. technické úpravy zdrojů ze sortimentu BKE.
web: http://e-mail: bke@bke.cztel.: +420 547236111
 

Blumenbecker Prag s.r.o.

Automatizace procesů: inženýring, projekce, programování, regulované pohony, robotická pracoviště, řídící systémy, vizualizace procesů. Prodej: relé Finder, kabely, PLC ŘS - Siemens, panely SWAC. Servis a prodej: Interbus - Phoenix Contact, roboty KUKA
web: http://www.blumenbecker.cze-mail: info@blumenbecker.cztel.: +420 296411610
 

BrailleTech,s.r.o.

Zastoupení holandské společnosti ALVA B.V. v ČR a zastoupení americké společnosti GW Micro v ČR. ALVA je holandská společnost zabývající se vývojem a výrobou brailských terminálů pro nevidomé. GW Micro je přední firmou na poli software pro nevidomé.
web: http://www.brailletech.cze-mail: info@brailletech.cztel.: +420 312526233
 

CDL Kabel s.r.o.

Projekce - realizace - konzultace - servis. Kompletní dodávky slaboproudých a NN systémů klíč. Servisní měření optických tras a jejich certifikace. Dodávky podpůrných systémů jako klimatizace, dvojité podlahy, ozvučovací a kongresové systémy.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.cdlkabel.cze-mail: info@cdlkabel.cztel.: +420 326386141
 

COMA ZÁLOHOVACÍ SYSTÉMY a.s.

COMA ZÁLOHOVACÍ SYSTÉMY a.s.

Kompletni reseni v oblasti Data Storage, diskovych subsytemu (RAID), zalohovani a obnovy dat, archivace dat, Storage Area Netorks, pocitacove site, digitalni archivy dokumentace, archiv elektronicke posty, fault tolerant systemy, servis po uzemi CZ,SK,PL.
web: http://www.coma.cze-mail: info@coma.cztel.: +420 596656667
 

CS-CONNECT s.r.o.

Prodej a servis výpočetní techniky, počítačových periferií a komponent, softwaru firmy Microsoft a stavebního SW RTS, spotřebního materiálu. Široká nabídka zboží v E-SHOPu.
web: http://www.cs-connect.cze-mail: info@cs-connect.cztel.: +420 387318288
 

CSF, s.r.o.

Komplexní dodávky ITC systémů, značkové výpočetní techniky Hewlett Packard, IBM a dalších, řešení, dodávka a správa sítí používajících MS Win a Novell, serverová řešení včetně zálohování a archivace dat. Autorizovaný záruční servis TOSHIBA a KYOCERA.
web: http://www.csf.cz/e-mail: csf@csf.cztel.: +420 495533495
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.52902 s