rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Auto-moto a doprava (36) => Dopravní prostředky a díly (velkoobchod) (16)
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 21.

Notice: Undefined index: txtQuery in /var/www/www/search.php on line 715

A - AUTA inzertni autoserver

Nabídka tisíců vozidel od více než 200 profesionálních prodejců vozidel. Profi software pro správu kompletní agendy ojetých vozidel s exportem na vlastní www a eAutoBazar.com, AutoSoft.cz a TipCars.com, sAuto.cz, Cars.cz.
web: http://www.eAutoBazar.come-mail: Bilek@AutoSoft.cztel.: +420 603302685
 

Auto RS v.o.s.

Auto RS v.o.s.

maloprodej, velkoobchod a distribuce značkových nahradnich dilu pro vsechny typy osobnich a dodavkovych vozidel. Autohifi, autorádia, navigace, hands free, montážní dílna, návrhy ozvučení vozidel,
web: http://autors.cze-mail: autodily@autors.cztel.: +420 466414474
 

EasySail s.r.o.

Výroba a prodej ultralehkých katamaranů.Netradiční patentovaná konstrukce EasySailu boří zažité představy o tom, jak lze u katamaranu dosáhnout torzní pevnosti aniž bychom zmenšili plochu paluby.EasySail je vyroben z kvalitních a vysoce pevných materiálů.
web: http://www.easysail.cze-mail: katka@easysail.cztel.: +420 498500601
 

Jan Elišák

Filtry oleje, vzduchu, paliva a pylu pro osobní i nákladní automobily všech značek, traktory, stavební stroje, lodě, lokomotivy a další speciální stroje.
web: http://filtry.elisak.cze-mail: filtry@elisak.cztel.: +420 608909078
 

KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o.

Nabízíme klimatizace, tepelná čerpadla, chladicí a mrazicí zařízení. Dodáváme vysoušeče a zvlhčovače vzduchu, čističky vzduchu. Na klimatizace, tepelná čerpadla a ostatní zařízení poskytujeme dlouhodobý servis.
web: http://www.klimatizaceprovas.cze-mail: info@klimatizaceprovas.cztel.: +420 494371795
 

SVC Náchod, s.r.o.

Český výrobce tažných zařízení pro osobní a užitkové automobily.
web: http://svcnachod.cze-mail: svc@svcnachod.cztel.: +420 491421021
 

TPL TRADING CZ s.r.o.

velkoobchod s náhradními díly na nákladní automobily,zastoupeni znacek:IDACO,JOHN SHENG, STTP,PHOENIX,JURATEK,ALLIED COMLINE LIMITED, PE QUALITY, JONESCO,CRAVER, VALEO
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.tplczech.cze-mail: tpl@wo.cztel.: +420 494323543
 

AUTO TRANS spol. s r.o.

Prodej nových vozidel TATRA. Prodej a výkup ojetých vozidel TATRA. Prodej náhradních dílů TATRA. Veškerý servis vozidel TATRA. Certifikát jakosti ISO 9001:2000.
web: http://www.autotrans-jc.cze-mail: info@autotrans-jc.cztel.: +420
 

Autolamp CZ s.r.o.

Výhradní dovozce autožárovek Narva. Dodávky do 24 hodin. Dále nabízíme žárovky Autolamp, Osram, pojistky, hadicové spony, měniče napětí, konektory, autopříslušenství.
web: http://www.autolamp.cz/e-mail: autolamp@autolamp.cztel.: +420
 

Čepl Zdeněk - pneuservis

Pneumatiky Barum, Continental, Semperit, Michelin. Maloobchod a velkoobchod, zásilkový prodej. Pneuservis - opravy duší, pneumatik. Autoopravna nákladních vozidel. Mytí Wap. Prodej Alu disků, kol. Likvidace ojetých pneumatik.
web: http://www.mojepneu.cz/e-mail: obchod@cepl.cztel.: +420
 

Fa RENE s.r.o.

Mercedes Benz - osobní, užitkové a nákladní vozy, servis s prodej náhradních dílů. Prodej ojetých vozů, leasing, pojištění. Autorizace pro vozy Smart. V nabídce kompletní nabídka modelů osobních i nákladních automobilů. Pobočka Svitavy.
web: http://www.farene.cze-mail: prodejrene@farene.cztel.: +420
 

Federal-Mogul Friction Products a.s.

FERODO, BERAL, ABEX, NECTO a DURON - obchodní značky společnosti Federal Mogul a.s. Výroba a distribuce dílů pro brzdy a brzdové systémy. Brzdové obložení, brzdové segmenty a kotouče diskových brzd pro osobní a nákladní vozy a autobusy. Díly řízení MOOG
web: http://www.federal-mogul.cze-mail: fmam@federal-mogul.cztel.: +420
 

GSC-AUTO spol. s r.o.

Renault - prodej nových, ojetých, nákladních a užitkových vozidel. Záruční i pozáruční servis nákladních vozidel Renault. Náhradní díly Renault. Prodej přípojné techniky. Leasing.
web: http://www.gscauto.cze-mail: gscauto@gscauto.cztel.: +420
 

Jiří Fanta - INKA

Dopravní značky - prodej a pronájem. Dopravní značení - vodorovné, svislé. Výstražná světelná zařízení. Dopravní uzávěry, omezení a odklon. Poradenská a konzultační činnost. Samolepící reklamní nápisy.
web: http://inkadz.cze-mail: info@inkadz.cztel.: +420
 

Jiří Lorenc ETS - Express Trade Service

Prodej a instalace dopravních značek a dopravních zařízení. Pronájem a instalace přechodných dopravních značek, zpomalovacích prahů, dopravních zrcadel, informačních a orientačních systémů.
web: http://www.lorenc.cz/e-mail: info@lorenc.cztel.: +420
 

Jiří Šulcek - DAX

Velkoobchod s auto a moto doplňky - světlomety, boční světla, koncová světla, poklice, motopřilby a široký sortiment doplňků (autolékárničky, zásuvky, trojúhelníky, teleskopické klíče na kola a další). Rozvoz zboží po celé České republice zdarma.
web: http://www.daxautomoto.infoe-mail: info@daxautomoto.infotel.: +420
 

Kento spol. s r.o.

Chevrolet - autorizovaný prodejce, výhradní zastoupení Daewoo Avia a.s. Záruční i pozáruční servis značek Chevrolet, Avia, Iveco. Prodej ND na Chevrolet, Avia, Iveco. Servis osobních a užitkových automobilů všech značek.
web: http://www.kento.cze-mail: prodej@kento.cztel.: +420
 

ProScan a.s.

Nákladní automobily, prodej, servis, náhradní díly, komponenty.
web: http://www.proscan.cze-mail: info@agpjicin.cztel.: +420
 

Richard SACHER

Výroba - Prodej - Servis. Brzděné i nebrzděné přívěsy v rozmezí 350-1300 kg. Nápravy, brzdy a komponenty Knott. Plachtové nástavby. Krátké dodací lhůty. Doprava přívěsů po celé ČR zdarma. Splátkov prodej i bez navýšení.
web: http://www.sacher.cze-mail: info@sacher.cztel.: +420
 

STRATOS AUTO spol. s r.o.

Iveco - dovozce nákladních a užitkových vozidel, prodej nových a ojetých vozidel. Výroba - minibusy až 25 míst. Záruční i pozáruční servis, servis a odtah vozidel, náhradní díly, leasing na míru, zpětný odkup vozidel.
web: http://www.stratosauto.cze-mail: stratos@stratosauto.cztel.: +420
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.36623 s