rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Průmysl, výroba, zemědělství (23) => Textil, oděvy, kůže, obuv. Cestovní vybavení (7) => Textil, oděvy,prádlo, kůže, obuv a doplňky (výroba) (9) => Oděvy (výroba) (14) => Oblečení pro sport a volný čas (výroba) (47) => Bavlněná trička s krátkými nebo dlouhými rukávy, tenké bundy (-)
Bavlněná trička s krátkými nebo dlouhými rukávy, tenké bundyPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 6 z celkem 6.

DRAPS s.r.o.

Naše firma vyrábí a prodává oblečení pro sport a volný čas z elastických i bavlněných materiálů. Okrajově se zabýváme výrobou zimního oblečení a prodejem doplňkového sortimentu. V našich kolekcích zatím převažuje dámské oblečení nad pánským.
web: http://www.draps.cze-mail: info@draps.cztel.: +420 585316087
 

MOESS s.r.o.

Výroba oblečení pro sport a volny čas. Výroba vlajek, oblečení a doplňků pro reklamní účely
web: http://www.moess.cze-mail: ivan.martis@moess.cztel.: +420 603424819
 

Vodák sport - Mgr. Jiří Šťastný

Prodej, půjčování a opravy veškerého vybavení pro vodáky: kánoe, kajaky, rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny a další vodácké oblečení, vodotěsné přepravní vaky, záchranné systémy ... to vše pro soukromníky i firmy/obchody,půjčovny,CK/ navíc Firemní akc
web: http://www.vodak-sport.cze-mail: info@vodak-sport.cztel.: +420 545214430
 

Zdeněk Doubek - SEŠITE

Výroba reklamního a sportovního textilu. Trička, polokošile, mikiny, teplákové soupravy dle přání zákazníka. Výšivky a potisk dodaných log na objednané zboží. Prodej nových i použitých průmyslových šicích strojů, žehlící a střihací techniky.
web: http://sesite.cze-mail: sesite@sesite.cztel.: +420 516465131
 

Alice Milušková, Panda

Výroba oděvů z úpletů,fleccu,pracovních oděvů. Vše i v nadměrných velikostech. Trička,polokošile,vesty,mikiny,legíny,bermudy,tepláky,dámské halenky,fitness trička. Pracovní a firemní trička,polokošile,fleccové vesty a mikiny.
web: http://www.pandazlin.cze-mail: miluska@pandazlin.cztel.: +420 577011924
 

Ing. Věra Pekarová

Dámské, pánské a dětské oblečení, softshell, bundy, mikiny, svetry, košile, trička, kalhoty, sukně, šaty, funkční prádlo a módní doplňky.
web: http://www.nej-obleceni.cz/e-mail: info@nej-obleceni.cztel.: +420 558435378
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.17350 s